JacobsVerzekerd B.V.
Assurantiekantoor gevestigd in Venlo. Adviseurs in verzekeringen, leningen, hypotheken. Open, eerlijk, betrokken advies. Lid van Adfiz. Als financieel adviseur staan wij garant voor een deskundig, onafhankelijk advies in begrijpelijke taal. Zo'n advies geven wij u graag in een persoonlijk gesprek. Maar als uw gids en uw vraagbaak in een financiƫle wereld die steeds complexer wordt, willen wij u ook via onze website informeren en bieden wij u interessante feiten en actueel nieuws. Maar of u uw ...
Openingstijden
| Maandag | van 08:30 tot 17:00 |
|---|---|
| Dinsdag | van 08:30 tot 17:00 |
| Woensdag | van 08:30 tot 17:00 |
| Donderdag | van 08:30 tot 17:00 |
| Vrijdag | van 08:30 tot 17:00 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zon- en feestdagen | Gesloten |
Reviews
"Jacobs Vezekerd is een heel fijn verzekerings bedrijf!!"
Schadeafhandeling
"Zeer tevreden ."
Schadeafhandeling
"Persoonlijk, kundig en betrouwbaar!"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Vlotte en goede afhandeling van onze schade"
Schadeafhandeling
"Prima geadviseerd en geholpen."
Schadeafhandeling
"Wij hebben een zeer goede ervaring met Jacobs verzekerd. De polis wordt accuraat bewaakt en zonodig over geadviseerd. De schadeafhandeling is snel en accuraat."
Schadeafhandeling
"Altijd een zeer prettige ervaring. Bij vragen, of in dit geval bij schadeafhandeling, is de service altijd uitstekend."
Schadeafhandeling
"Super tevreden over de dienstverlening van JacobsVerzekerd. Ze zijn altijd goed bereikbaar en geven snel een terugkoppeling. Heel vriendelijk, persoonlijk en goede kennis van zaken. Ik zou ze iedereen..."
Schadeafhandeling
"Zeer deskundig en vriendelijk geholpen."
Schadeafhandeling
"Jacobsverzekerd B.V.Daar is niks mis mee,maar de mensen die het zouden maken in eerste instantie nou,nou.Die het hebben gemaakt was prima."
Schadeafhandeling
"Ben nog te kort bij deze verzekering om een goed antwoord te kunnen geven."
Afsluiten nieuwe verzekering
"Uitstekende benadering en afhandeling van alle assurantien. Korte lijnen m.b.t. de medewerkers. Telefonische en schriftelijke bereikbaarheid is prima. Deskundig advies."
Afsluiten nieuwe verzekering
"Zeer goede service"
Schadeafhandeling
"Snel en betrouwbaar"
Afsluiten nieuwe verzekering
"super geholpen met een klein ongelukje"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Prima service en snel geregeld. Af en toe lang wachten voordat men de telefoon opneemt"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Perfect bedrijf met een top dienstverlening ."
Schadeafhandeling
"ik heb mijn auto bij het schadeherstelbedrijf in Blerick laten repareren en heb geen idee hoe de afhandeling is verlopen. mvrgr. C. Nefkens-Vermeulen"
Schadeafhandeling
"Prima"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Behandeling is goed afgewikkeld."
Schadeafhandeling