Ruud van den Brandt Fin.Diensten
Klein professioneel kantoor welke al ruim 50 jaar in Arcen is gevestigd. Met persoonlijke aandacht voor de klant. Altijddezelfde persoon voor je financiële vraagstukken. Alles ondereen dak; Verzekeringen, hypotheek, zorgverzekering ,betaal en spaarrekening. Dichtbij, bereikbaar, benaderbaar en compleet , wat wil een klant nog meer!!
Openingstijden
| Maandag | van 08:30 tot 12:00 |
|---|---|
| Dinsdag | van 08:30 tot 12:00 |
| Woensdag | van 08:30 tot 12:00 |
| Donderdag | van 08:30 tot 12:00 |
| Vrijdag | van 08:30 tot 12:00 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zon- en feestdagen | Gesloten |
Reviews
"Zeer persoonlijke behandeling en prima service"
Schadeafhandeling
"Al jaren onze adviseur en ook nu weer dit schade geval keurig netjes opgepakt en afgehandeld."
Schadeafhandeling
"uitstekend"
Schadeafhandeling
"Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Ruud van den Brandt. Mogelijke verbeteringen - schadeformulier en app - liggen buiten zijn bereik. Juist daarom is het fijn dat je zelf met Ruud kunt ‘..."
Schadeafhandeling
"Netjes afgehandeld. Heel goed bereikbaar"
Schadeafhandeling
"Uitstekende service."
Schadeafhandeling
"Prima adviseur , maar bij schade of pech moet je het wel allemaal zelf regelen. Dat is zeker niet makkelijk hiervoor had ik graag gehad dat dit via het advies kantoor was gelopen."
Schadeafhandeling
"Of het nu een hypotheek, verzekering of schadegeval is, het team staat altijd voor ons klaar. Ik heb echt nog nooit het gevoel gehad dat ik er alleen voor stond en dat is op andere plekken weleens and..."
Afsluiten nieuwe verzekering
"Fijne snelle afhandeling bij doorlopende reisverzekering."
Schadeafhandeling
"Een financieel adviseur waarbij je oprecht het gevoel hebt dat die het beste met je voor heeft. Heel transparant en geeft overal duidelijke uitleg bij. De communicatie liep ook heel soepel. Wij hebben..."
Afsluiten nieuwe verzekering
"Reageerd snel en handelt snel houd je oo de hoogte en is betrouwbaar"
Schadeafhandeling
"Goed en snel persoonlijk contact"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Het neemt ons veel werk uit handen als we deze tussendienst in kunnen schakelen"
Schadeafhandeling
"Goed advies en prettige manier van begeleiding"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Super tevreden"
Schadeafhandeling
"Top geregeld dankjewel. Groetjes Jessica"
Schadeafhandeling
"ben zeer goed geholpen door Ruud van den Brandt Fin.diensten"
Schadeafhandeling
"vriendelijk,behulpzaam ,denken in oplossingen"
Afsluiten nieuwe verzekering
"Goed advies. Ook toen onze dochter haar 1e autoverzekering nodig had."
Afsluiten nieuwe verzekering
"We zijn erg tevreden over de dienstverlening van Ruud. Hij is erg duidelijk in communicatie en reageert altijd snel en hij denkt graag mee."
Afsluiten nieuwe verzekering